« wstecz

PowerUp! - konkurs dla innowatorów w obszarze energii

InnoEnergy, największy europejski akcelerator projektów w obszarze energii, właśnie uruchomił PowerUp!, konkurs dla start-upów pracujących nad innowacyjnymi rozwiązaniami w tej branży. Dla najbardziej obiecujących przedsiębiorców InnoEnergy proponuje możliwość wzięcia udziału w programie akceleracyjnym Highway, a także nagrody pieniężne.

Finał główny w Budapeszcie i piętnaście finałów regionalnych poprzedzone będą intensywnymi warsztatami. Zespoły będą miały szansę dopracowania swoich projektów i przedstawienia ich specjalistom oraz inwestorom. Takie spotkania stanowią niepowtarzalną okazję do nawiązania kontaktów biznesowych, przyciągnięcia uwagi mediów i sprzyjają budowie silnej pozycji rynku zrównoważonej energii w tym regionie Europy.

15 najlepszych start-upów otrzyma zaproszenie na galę finałową, która odbędzie się w listopadzie w Budapeszcie, gdzie walczyć będą o nagrody finansowe do wysokości 20 tys. euro i możliwość przystąpienia do prestiżowego akceleratora InnoEnergy Highway. Ten unikalny program oferuje wsparcie warte aż do 150 tysięcy dla przedsiębiorców we wczesnej fazie rozwoju z czasem do komercjalizacji poniżej dwóch lat. 

Więcej informacji na stronie: 

http://pi.gov.pl/PARP/CHAPTER_86197.asp?soid=34079ED9AA2A49FA8E264473A7FEEB6E

 

Źródło: Portal Innowacji

« wstecz