« wstecz

DT - skuteczny sposób na projektowanie innowacji

10 maja odbędą się warsztaty “DT – skuteczny sposób na projektowanie innowacji”, które będą się odbywały w ramach Design Thinking Week. Podczas warsztatów będzie można poznać podstawy design thinking, przykłady jego wykorzystania w procesie projektowania innowacji; oraz w praktyce doświadczyć procesu projektowego i przekonać się, że naprawdę działa. Pracując w interdyscyplinarnym zespole nad konkretnym wyzwaniem, uczestnicy warsztatu przejdą przez wszystkie etapy procesu design thinking.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:
Dzięki udziałowi w warsztatach:
– zdobędziecie nowe kompetencje z zakresu praktycznego zastosowania metody design thinking w procesie projektowania innowacji
– wzmocnicie umiejętności pracy w grupie
– przekonacie się o sile multidyscyplinarnych zespołów i różnych perspektyw
– zobaczycie, że każdy jest kreatywny
– dostrzeżecie potęgę wizualizowania swoich pomysłów

DLA KOGO:
Na warsztaty zapraszamy:
– studentów
– osoby planujące prowadzenie własnego biznesu
– właścicieli firm
– menedżerów
– wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym i wykorzystaniem metody design thinking w swojej aktywności zawodowej

Warsztaty będą prowadzone przez:
Beata Michalska-Dominiak - od kilku lat związana z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego w roli głównego specjalisty ds. marketingu, brand managera odpowiedzialnego za promowanie idei design thinking oraz rozwój marki „Promuje Łódzkie”. Doświadczony moderator design thinking, trener, praktyk. Włącza się w wiele inicjatyw i projektów, w tym między innymi: Festiwal Myślenia Projektowego, Europejskie Forum Gospodarcze, Global Service Jam, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, Łódź Design Festival, Lodz Go! – Kreatywna Przedsiębiorczość, Biznes Up! - biznes zaprojektowany. Realizuje pierwszy w Polsce Łódzkie Design Thinking BarCamp. Wierzy, że dzięki design thinking&doing można zaprojektować sukces i skutecznie budować przewagę w każdej dziedzinie. Prowadzi bloga tematycznego (www.dt.lodzkie.pl), dzieli się wiedzą na www.facebook.com/lodzkiepromujedesignthinking/

Piotr Grocholiński - Od ponad 15 lat związany z branżą finansową. Posiada bogate doświadczenie w zakresie tworzenia strategii, modeli biznesowych, segmentacji, zarzadzania produktem oraz przeprowadzania zmian w organizacji. Swoje doświadczenie zdobył jako Dyrektor Departamentu Rachunków Płatności i Kart w ING Banku Śląskim S.A, Dyrektor Departamentu Strategii Segmentowej w Nordea Bank S.A oraz Dyrektor Sprzedaży w LG Petro Banku. Praktyk w zakresie Design Thinking, Canvas, tworzenia kultury organizacyjnej i modeli kompetencyjnych. Obecnie realizuje wsparcie consultingowe i szkoleniowe dla firm.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Wymagana rejestracja: goo.gl/GJk1Kf

Rejestracja trwa do 4 maja 2017 r. Informację o zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu się do wzięcia udziału w wydarzeniu zostaną przesłane najpóźniej do dnia 8 maja 2017 r.

Nie decyduje w tym przypadku kolejność zgłoszeń, ale maksymalna multidyscyplinarność grupy, którą będą chcieli stworzyć organizatorzy.

Więcej na: www.facebook.com/events/1874037799476332

 

Źródło: kreatywna.lodz.pl

 

 

« wstecz