« wstecz

Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Już w maju odbędzie się jedno z największych wydarzeń w Polsce, dotyczących unijnych projektów, czyli Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE).

To cykliczna impreza, której koordynatorem jest Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Akcja ma na celu realne pokazanie wykorzystania środków unijnych u konkretnych beneficjentów, którzy podczas tych 4 dni otwierają drzwi swoich firm i pokazują, jakie pozytywne zmiany wprowadzono dzięki dotacjom unijnym.

Najkrócej ujmując, chodzi o to, by pokazać sąsiadom i całej Polsce to, co udało się zmienić dzięki Funduszom Europejskim!

Kto może wziąć udział w DOFE i jakie są zasady gry?

Dni Otwarte skupiają przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów, więc jeśli zrealizowałeś ciekawy, innowacyjny projekt z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, już dziś zgłoś się do IV edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), która zaplanowana jest w terminie 18 do 21 maja 2017 roku.

Wystarczy, że udostępnisz swoją codzienną ofertę za darmo lub ze zniżką albo zaprezentujesz swoją siedzibę lub projekt z UE w ciekawy sposób. Nie musisz organizować wielkiego, spektakularnego eventu. Według odwiedzających najciekawsza w Dniach Otwartych jest możliwość zobaczenia zaplecza miejsc, do których na co dzień nie można wejść.

Korzyści z udziału w akcji DOFE

Korzyści z udziału w tej ministerialnej akcji są naprawdę duże, ponieważ dzięki prezentacji swojej firmy w kontekście pomysłów, na które udało się zdobyć środki unijne, masz szansę wyróżnić się jako lider zmian, a także, jeśli Twój projekt będzie naprawdę ciekawy – możesz wygrać relację w radio i telewizji.

Warto potraktować DOFE jako inwestycję dla swojej firmy, bo udział w tak dużej i popularnej akcji często owocuje nawiązaniem nowych kontaktów z potencjalnymi klientami i kontrahentami.

Jak zgłosić wydarzenie do akcji?

Zgłoszenie do akcji jest proste i odbywa się drogą elektroniczną. Zanim to zrobisz, odpowiedz na pytania:

  • Czy jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich?
  • Czy twój projekt oraz koncepcja wydarzenia wpisuje się w założenia akcji.

Zasady możesz sprawdzić w regulaminie. (https://dniotwarte.eu/regulamin)

Jeżeli odpowiedź na pytania brzmi „TAK”, gratulujemy! Ta akcja jest właśnie dla Ciebie! Zgłoś swój projekt i wygraj w plebiscycie na najciekawsze wydarzenie!

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej Organizatora.

Zgłoszenia są zbierane do 18 kwietnia.

Jakie wsparcie otrzymają beneficjenci,  którzy zgłoszą swój udział?

Beneficjenci, którzy „otworzą swoje projekty”, otrzymają:

  • profesjonalną promocję akcji w telewizji, w Internecie i radio,
  • funkcjonalną stronę internetową, promującą akcję z wyszukiwarką oraz mapą wydarzeń,
  • pakiet darmowych materiałów promocyjnych dla każdego wydarzenia,
  • pomoc w opracowaniu koncepcji wydarzeń,
  • obecność najciekawszych wydarzeń i atrakcyjnych projektów w mediach.

Źródło: cop.lodzkie.pl

« wstecz